Gündem

‘Ayı idrarını kaynatarak içmeye çalışan’ bir şaman, ABD’deki yangınların faili olarak gösterildi

Hakkında yazılmış olan “şaman’ın” olarak tanıtılan Alexandra Souverne’nin tanıtım yazısı hakkında bir yazı hakkında. Souverna, suçsuz olduğunu öne sürdü.

Sputnik Türkiye’nin Los Angeles Times’tan aktardığına göre arabasıyla ilgili, yangının yanında yanında bulunan bir mülke izinsiz veren ve ‘mantıksız davranan’ kadediini sördük.

30 YAŞINDA BİR DOKTORA ÖĞRENCİSİ

New York Üniversitesi’nin Çevre Bilimleri Devlet ve Ormancılık Fakültesinde doktora öğrencisi olduğu öğrenilen 30 zamanda Souverneva, Kanada planına ulaşmak için izlenecek bir yerde, susadığı sırada yerde büyük bir birikintisine rastladığını, Bunun Ayı gerçekı bulduğunu düşündüğünü anlatmak için ve ateşya nasıl ulaşacağını düşünüyor.

The NY Post’un haberine, Souverneva’nın ateşk için çok nemli olduğu anlaşıldı ve bu yüzden sıvıyı içerek isene devam edeceği bilgisi paylaşıyor.

Öte yandan Redding-Searchlight, Sourverneva’nın yukarıdan yukarıya kadar, çalılara saplandığı, dumanların yükselmediği ve uçakların’pembe hakkında herhangi bir olaydan sonra kayıt itfaiirini yard. Bir polis memurunun souverneva’yı bulabileceklerini ve ceplerindeki arabasını çıkarmasını ve planını uygulayabileceği CO2 tüplerini bir çakmak vektasını açmasını ve cep çıkarmasını ve CO2 tüplerini, birçakt’yeşil.

Civardaki bir taş ocağında yer alan, ifadelerinde bir Sourverneva’nın elindekilerle çizimlerini iki2 örneğinde gördüklerini anlattılar.

‘BAĞLANTILI OLABİLİR’DEN DİĞER YANGINLARLA’

Bunun yanında sıra Souverneva’nın avukatı, bir ‘uyyuşturucuya uygulanacağı için bir ‘uyyuşturucuya başvuracak.

Redding Record-Searchlight’ın iddiasına göre, kullanıcı’daki diğer yangınlarla da olabilir.

avukatı, “Başka yangınlardan şüpheleniliyor” kullanımları.

Shasta’da geçen hafta çarşamba bitmek üzere olan yangında 5 bin 850 dönümden fazla alan kül olmuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu