Gündem

Aylardır ülkesine geri dönmüyor: Prensesten ‘esrarengiz’ mesaj

Mart ayında vakıf etkinliği için gittiği Güney Afrika’dan henüz dönmeyen Monako Prensesi Charlene hakkında spekülasyonlar bitmek bilmiyor.

sözcüTransfere göre; Kraliyet kaynakları sağlık sorunları nedeniyle geri dönemediğini iddia etse de, uluslararası medya Prens Charlene’in Prens Albert ile evliliğinin sona ermek üzere olduğunu söylüyor. Prenses Charlene’in paylaştığı son video mesajı da tartışmaları alevlendirdi.

Prenses Charlene, iklim değişikliğiyle mücadeleyi hedefleyen Prince Albert Vakfı’nın düzenlediği Gezegen Sağlığı Gala etkinliğine de videolu mesajla katıldı.

‘OKYANUS İÇİMDE’

Ünlü oyuncu Sharon Stone’un Ömür Boyu Başarı Ödülü aldığı sırada fotoğrafı yayınlanan Prenses Charlene, başının suyun üzerinde yükselirken çekilmiş bir fotoğrafıyla bir mesajda şunları söyledi: “Okyanusta doğdum, okyanus içimde. ikisinden de bir parça.”

Söz konusu görüntü hem sosyal medyada hem de Fransız basınında geniş yankı buldu. Le Figaro gazetesi mesajı gizemli ve esrarengiz bulurken, Elle dergisi gizemli terimini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu