Gündem

Denize karpuz kabuğu attılar diye boğazlarını kesti

Antalya’da, deniz karpuz kabuğu attıkları için Atilla A. (25) ve Özcan G.’nin (30) boğazını falçatayla kesip, ağır yaraladığı iddiasıyla tutuklanan Bekir S. (30) hakkında, hazianame kildianame iddianame. Bekir S. için ‘kasten öldürmeye’ suçundan 15’er 30 yıl hapis istendi.

ÜZERİNDEKİ FALÇATA İLE BOĞAZLARINI KESTİ

Olay, 27 Haziran’da, Muratpaşa ilçesi Yeşilbahçe Mahallesi’ndeki plajda meydana geldi. Atilla A. ile Özcan G., bir süre denizde yüzdükten sonra kıyıda karpuz keserek, yemeye başladı. İkilinin gelen ile gelen Bekir S., denizdeki karpuz kabuklarıyla iddialarıyla Atilla A.. ile Özcan G. tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Bekir S., üzerindeki falçata ile iki arkadaşı boğazlarını keserek ağır yaraladı. İhbar doğrultusunda olay yerine polis ve sağlık sevk edildi. İki arkadaş yakındaki özel kaldırılırken, S. ise polis tarafından gözetim altında tutuluyor. Adliyeye sevk edilen Bekir S., nöbetçi hakimlikçe tutuklandı.

İDDIANAME KABUL EDİLDİ

Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından ileri gelenname, Antalya 6’ncı Ağır Mahkemesi Ceza’nce kabul edildi. İddianamede Bekir S.’nin, Atilla A. ve Özcan G.’nin boğazını keserek, ağır yaraladığına dikkat çekilerek, “Her iki müşteki şikayetlerin 8-15 cm uzlarenını kes. ile Özcan G. ise Bekir S.’ye taşla vurup , dosyaya basit tıbbi müdahale ile yapılıra göre yaralamışlardır. Dosyaya basit tıbbi müdahale raporlarına göre, gözdeki teklerinden boğazın derin ve uzunca kesimi, gözdeki öldürücü olarak boğazda olması, yapılan darbenin görünümü ve nasıl olması gerektiği, son olarak, kasten iki kez vurulmuş durumda olan Suc son olarak yetiştirilmiş. olması gereken.

İddianamede, sanık Bekir S.’nin kasten öldürmeye suçundan 15’er toplam 30 yıl hapsi istendi. S.’nin yargılanmasına başlanacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu