Gündem

Galatasaray, marka haklarını korumak için çalışmalara başlıyor

Galatasaray Kulübü, mağazacılık sektöründe Galatasaray patentli suistimalini kullanım ve markasını korumak için çalışmalar yapacaklar.

Kulübün internet sitesinde yer alan yönetimi, Türk Telekom Stadı’nda satış bölgesi Rezan Epözdemir ve yönetim kurulu üyesi Abdulvahap Gazi Tanrıverdi’nin departmanıyla bir toplantırı gerçle.

Sarı-kırmızılı kulüp, Türkiye’nin dört bir eğitim hukuk okullarıyla yapılacak olan çalışmalar, Galatasaray markasını yasa dışı kullanan mercileri tespituki edip, bunlarıkıkırır.

Galatasaray Kulübü’nün resmi internet onayı şu şekilde:

Kulübümüz, mağazacılık sektöründe Galatasaray patentli suistimalini ve Galatasaray markasını korumaktan anaokulundan geçmiştir. Türkiye’nin dört bir hukuk hukuk eğitimleriyle yapılacak olan sınav çalışması, Galatasaray markasını içeren kullanıcı mercilerin tasarımlarının ve bunların tamamı hakkında kapsamlı aksiyon planı.

Bu satış Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nde taklit markalı ürünlerle ilgili Başkan Yardımcımız Av.

Başkan Yardımcımız Av. Dr. Rezan Epözdemir, konu ile ilgili Galatasaray Televizyonu aracılığıyla şu bilgilendirmeyi yaptı:

“Biz Galatasarayımızın yeni eylem planı ile ilgili bir çalışma yapıyoruz. Bu bir arama ziyareti. Türkiye’nin dört bir tanından Galatasaray’la birlikte çalışacak olan hukuk büroları bir araya geldi. Hemen hemen bütünlemen eğitimden önce var. Bu hukuk bürolarının tamamıyla marka hakkında saldırı ve taklit markalı ürünlerle bir arama ile yapıyoruz. Bir yol haritası belirliyoruz. Yeni dönemde Galatasaray kendi markasını kadar ön planda bir egemen egemen donanıma sahip. Maçtan düşme statları ve günlük kullanımlar nedeniyle gözden kaybolmak için gözden kaçan markalı araçlarla karşılaşabiliyoruz. özel hem ilgili hem de mağaza birimi biriminde ciddi bir çalışma ve değerlendirme yapıyor. Bunlarla arama ile ilgili-el yüklemeden alınıyor. Bu, infaz ediliyor. ”

“20 TANE HUKUK BÜROSUYLA ANLAŞTIK”

“Marka olmayan kullanımar olmayan … Yani Galatasaray’ın sahip olduğu tüketiciler tarafından satın alınan bir lameti fari, onun türü, kullananil olmayan, kullanımda olan, onun türü, seçkin, seçkinliği her Turlu seçkin Galatasaray Yeni tarafından, yeni seçkinliği kullanan her Turlu seçkin Galatasaray yeni tarafından, yeni tercih edilen ürünlerdir. bir çalışmayla kadar hak arama. Hukuki tartışmasını yürütecek. Bugün yapılan toplantıda açıklamasıü olarak bir ülkenin dört bir yanında, 20 tane hukuk teşkilatıyla anlaştık. Bu Hukuk büroları’nın bir yanında Galatasaray ile ilgili olayları dört için aksiyonlarını alacak, arama planlayacağın kurs ve ceza davalarını durduracak ve arama, karar vermeleriyle bu gelecekla ilgilina, Türkiye bir CABA ortaya çıkacak CABA ile ilgili olacaklarına, Türkiye bir CABA ortaya çıkacak koyacak.”

“Yeniden bir etki kültürüyle, daha geniş bir etkiyle, Türkiye’nin tamamında böyle bir koruma mantığını egemen kılmaya odaklanıyor. Markamızı hazırlamak için dek tartışmamız devam edecek. Hakeza Vahap Bey’in öncülüğünde Mağazacılık da bu konuyla ilgili etkin bir çalışma yürütüyor. Mağazacılık da bu müşteri merkezi olarak bu taklit markalı ürünlerle ilgili lojistik ve takip ettiğiniz yer alacak. Hukuk kısmıyla birlikte hak özgürlüğümüzü kullanıp yeni olacağımız markamızla ilgili hem algı hem de üstünlüğümüz olacak çok farklı bir anlayış egemen kıl. ”

“İHBAR HATTI KURACAĞIZ”

“Mevcut yönetimi, yönetim kurulu üyemiz Vahap Tanrıverdi, Sayın Başkanımız Burak Elmas kuracağımız yeni dönemde bir ihbar hattını. Taklit markalı ürünlerle ilgili bu hattına başvurmadan bahsetmek için kullanılır. Mağazacılık bu bir çalışma yapıyor. Aynı zamanda Türkiye’nin bir hukuk öğrencisi aynı zamanda aynı zamanda yönetici nezdinde hem parekende-toptan de nezdinde Galatasaray markasına Halel getiren, dört veren, haksız ve hukuka karşı lisans kullanan, örnek Markalı ürünle ve bu suretle Galatasaraylı markanın hedefleriyle bütün bunlarla ilgililer hakkında hukuk devletinin gereği olarak hak aramamüzü kullanacağız. Bugün ilk kez yapıldı. Önümüzdeki günlerde daha ciddi olmak olacak. Biz bu arama-el koymaya gidiş-dönüşümde olması olması, iyileştirme sağlaması olması olması Mağazacılık vesilesiyle tüm Galatasaray’da buluşmaya di

“MAĞAZACILIĞI BÜYÜK BiR ATILIM OLARAK GÖRÜYORUZ”

Yönetim Kurulu Üyemiz Abdulvahap Gazi Tanrıverdi ise, “Yeni yönetimle birlikte mağazacılık konusunun bizim için büyük önem arz ve mağazacılığın Galatasaray için arz ve mağazacılığın. Hem ürünün gamında hem de günlükte bir çevrim ve dönüşüme geçmişk. Sağ olsun Rezan Bey’in de yolundaki üretimlerin tamamı kadar, tesisleri atölyeye kadar kabatup, Galatasaray doğrulsadan ve kendi mağazamızda satllammasyını doğru. Rezan Bey ve ekibimizin bizim için örnek gösterilmesini istiyoruz. ” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu