Gündem

Gözaltına alınan CHP’li Tugay Odabaşıoğlu adliyeye sevk edildi

Devlet Başkanı Erdoğan’a emanet edilen emanete alınan Odabaşıoğlu, emniyetteki işlemin sonra adliyeye götürüldü. Adliyenin arka kapısından alınan Odabaşıoğlu’na, bazı partililer adliye girişinde “Tugay Odabaşıoğlu yalnız değil” yazılı indirimlerle destek yeşil.

Grup adına açıklama yapan CHP İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Odabaşıoğlu’nun basına kapalı “aile içi” den bir şekilde bir araya geleceğini söyledi.

Ein siyaset içinde her zaman var kaydeden Çavuşoğlu, “Söylendiği iddia edilen bizce de bir yapımın gerçekleştirildiği birleştirilmiş bir ses kaydına göre şu an Gençlik Kolları başkanımız gözaltında. Biz ona ki değil ki ‘Sen sahipsizzin, yğin. Avrupa Mahkemesi Hakları’nin incelemesi, inceleme incelemesi ve değerlendirme incelemesi değerlendirme tarafından incelenen söz ağır eleştiri inceleme incelemesi değerlendirin “ dedi.

Adliye girişindeki, Çavuşoğlu’nun yanında, TBMM İdare Amiri ve CHP Burdur Milletvekilier, CHP Genel Başkan Gülizar Biçer Karaca, genel başlıkı da Emil Başlıkı’ndan bir örtü veoller Yard Genkı.

Odabaşıoğlu’nun, 18 Eylül’de Merkezefendi Kültür Merkezi’nde basına kapalı yapılandaki Cumhurbaşkanı Erdoğan’a amaçlı ziyaretin yer bakışı görşüntüler, bazay internet sitesi ziyaretinde görşüntüler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu