Gündem

Güzellik merkezinde lazer işlemi yaptırdı, kolları ve bacağı yandı

Kayapınar ilçesindeki Leyla Dalkıran, denemenin tavsiyesiyle kolundaki tüyler için şifalı gitti. Dalkıran’da 2 Eylül’de sıcaklıktaki yerlerde, yanma kollarında kullanılır. Kolun yanıkni güzelliğinden faydalanmak için Dalkıran’daki bir krem ​​​​tavsiye edildi.

Soldaki lekelerde oluşan Dalkıran, kremlerden sonuçlanmayınca tekrar tedavi için gitti. Siyahtan geçmediği ve geçiş yaptığı bu bölümden çıkamadığında okunanlara cevap verilmedi. Duruma tepki gösteren Dalkıran, mağdur oldu, savcılığa, güzellik merkezi hakkında suç duyurusunda bulundu. Tüketicinin sevkiyatına yönelik ve cezai işlemlerde bulunulmasıyla ilgili kara kara kara kara kara kara kara kara kara kara kara kara kara karalanacak.

‘HERKES KOLUNA NE OLDU DİYOR’

Dalkıran, sağ kolunda ciddi, sol kolunda ise daha hafif yanıkların olduğunu söyledi.

Dalkıran şöyle konuştu:

“- Ayak yolunda da hafif yanlar oldu. 2 Eylül’de lazere giderken ve 2 gün sonra da ciddi yanıklar başladı. anda yanıklar başladı. .Çalışan da devam etmedi. Sonra ciddi şekilde su topladı, yanıklar başladı.

– Uygun şekilde yetiştirilmeye uygun değildir. Güzellik merkezinin bilgisi vardı, hatalarını kabul ettiler. Cihaz başlıklarında sorun olduğunu sevdiğini yanık değil de sadece çizebildiğini söylediler. İki krem ​​​​veriler ve şehirler ama hiçbir şekilde ayrıntılı değildir.

– Şikayette bulunacağız ve dava açacağız. Beni çok ciddi anlamda. Herkesin vücudunu geliştirmesi psikolojik olarak bozuldu. Koluna ne oldu bunu nasıl yaptın diye diye. Salon sahibi merciden alınmış, ‘geçer’ dedi.

– Sorun gibi değil boyutlu krem ​​u200bu200bveya bunun için şikayette bulundum “diye konuştu.

‘UZMANLARIN GÖZETİMİNDE İŞLEMLERİN YAPILMASI LAZIM’

Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı Dr. Dr. Yakut, “Cildiye veya plastik yakut, “Cildiye veya plastik uygun olması durumunda, herkesin kullanımına uygun Lazim. “Süper bir iş için değil. aşk güçlü soya sahip olmalarına daha fazla ihtiyaç duyulmaz. Plastik cerrahi veya dermatoloji kullanıcıları daha uyg “diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu