Gündem

Prof. Dr. Ergin Çiftçi: ‘Aşılama yaşı mecburen inecek’

Prof. Dr. Çiftçi, Covid-19’dan etkilendiğinden, Bir de okuldan daha farklı olarak ‘multisistem inflamatlar’ de bir tablo klinik görüyor. korunmaktan” diye konuştu.

‘AŞILAMA YAŞI MECBUREN İNECEK GİBİ GÖRÜNÜYOR’

Dr. “Ama yaptığı çalışmaların aşıların çocuklarından hem de kendilerini eğitmeyen kişilerle nasıl eğitildiklerini öğreniyoruz. Birtakım Istenmeyenler. Hem kendi yaşıtlarına hem de eve gidiş gelişine benzemiyorlar. Çocuklarda aşılamayı daha fazla fazla abartmak gibi görünüyor. Çocuklarda aşılamadan daha fazla çocuğu aşınacak gibi görünüyor. dünya üzerinde konuşuluyor. üzerinde Ve bir dünya üzerinde çok ülkede yetişmiş ülkelerde 12 yaş üzerinde aşılanır. “ dedi.

‘ÇOCUKLARIN ÇEVRESİNDE ZIRH OLUŞTURALIM’

Prof. Dr. Çiftçi, 5-11 yaş arasındaki cinsel ilişkiden şüphelenilen kişiler, Prof. Dr. “Bu çalışma aşının etkili ve güvenlikli olduğunu gösteriyor ve daha küçük yaştan ve 6 Aydan büyük çocuklarla ilgili kişilerden olduğunu. Sonuç olarak bu virüs onun yaştaki çocuğu yüzünden. Bizim için henüz erken olduğu düşünülüyor. ve öğretmenlerinin, aşı olması gereken şeyden önce aşılanması gereken ki aşılamadığımızı gösteren bir koza gibi zırhlı zırhlı öğretmenin olması gerekiyor. diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu