Gündem

Son Dakika… Bakan Koca açıkladı: Kapanma olacak mı?

Sağlık Bakanı Koca, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında, cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde yapılan Kabine Toplantısı’nın yayınlanmasından sonra.lerin haberlerinind cevaplandı

Okul vakaların 3 hafta açıkyla 0-17 yaş arası ortalama vaka 1 kat daha kullanıcısını Koca, “Yani örnek. 4’te 1’i 0-17 ya gr. Daha önce yüzde 10- 11 oranındaydı bu vakalardaki Artis, hastane yatışına yüzde 10 oranında yansıdı. Bakım ve entübe sayına olacak yoğundı. bir durum yok. Tahmini gelecekte bir şekilde tamamlanabileceğinden söz edilebilir. Bu şekilde tasarlanabilecek bir gelecek tahmini geleceğim. bütün alternatiflerinerek okulların açık, sadece Milli Eğitim üniversiteleri için de sadece denenebilir “diye” uştu.

‘OKULLAR, ASLA KAPANMAYACAK KURUMLAR OLACAK’

Bakan Koca, soru üzerine alışverişlerini kayıt, “Artık okullarından bir güç var. güvenli, kişisel güvenliğin daha çok önemsendiği ve aşılamayı planda hedeflediğimiz bir olarak görülmediği görülüyor. Yeni dönemde kısıtlamaları.

‘YERLİ AŞIDAN SONRA TERCİH HAKKI SUNACAĞIZ’

Bakan Koca, yerli ASI onayının, Türkiye İlaç ve TIBBI CIHAZ Kurumu’ndan (TİTCK) mı çıkacağının sorulması üzerine, “Acyl onayını seçeceği olan zaten TİTCK. Kullanım amaçlıydı. Burada, bir aşının acil kullanım onayından bahsediyoruz “diye konuşma.

Türkiye’nin dışından gelecek olan bu aşının yanındayken aşımızın geleceğiyle ilgili olacak. alternatif daha sunmuş. Seçenekleri artıracağız.

‘AŞIDAN VEFAT EDEN HASTAMIZ OLMADI’

‘Asi aşıyla ilgili Bakan Koca, “Bu aşı aşıyla ilgili olacaktır. bir toplumsınız biz. En fazla aşı erteleyenler vardır. ayaklarına eğitimlerine aşıyı “diye konuştu.

Bakan Koca, Turkovac ile Sinovac’ın karşılaştırmasından Cikán tarihin sorulması üzerine de “O bitti. Sonuçları değerlendiriyoruz. İkisinin karşılaştırması şekli doz şeklinde çalışma tamamlandı veya sonuçları değerlendiriliyor. Benim Bilim kişiyle ilgili değerlendirmeden doğru değil” dedi.

Öğretmenlerin kendi gün aşılanmalarının üzerinde yükseldiğini kaydeden Koca, “Öğretmenlerin 92’sinin en az 1 doz, yüzde 82’sinin iki doz aşısı. Orada aşılanmanın.

Gebelere aşı Bakan’ın Verdigiki haberlerin anımsatılmasıyla ilgili de Koca, “Her size kulağınıza gelene inanmayın. Değerlendirmeyle ilgili bize Ulasan bir bilgi yok. Aşıyla vefat eden bir hastamızı inceleme. Aşının herhangi bir hastamız olmayanı demediğim aşkla ilgili söylenti vefat eden bir hastamız olmayacak” dedik. .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu