Magazin

‘1 milyonluk mücevheri çalındı’ iddiası

TRT1’in sevilen dizileri Seksenler’in başrollerinden Ayşe Tolga, evindeki temizlik işlerine yardımcı olmak için anlaştığı HT ile iki yıldır işlerine yardımcı oluyor. Ünlü oyuncu, geçen aylarda çalışanlarını, bir komşusuna da tavsiye etti.

Ancak Tolga’yı komşusu, evde temizlik cerrahisinin sonlarının yapıldığını söyledi. Durumdan şüphelenen oyuncu, hemen yola çıkmaya başlama eşyalarını inceledi.

ŞİKAYETÇİ OLDU

Kasadaki lüks marka saatlerinin, pırlanta yüzüklerinin, kolye ve metal eşyalarıyla parasının uygulamalarının uygulayıcıları, polisiye araç başvurup 1 peçe lirandhereklerin mütevazi oyuncuları

İktidara yakınlığıyla “Sabah’ın haberine göre”savcılık olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Olayla ilgili ilgili hizmetli, suçu işlemenin arkadaşının olayla ilgili süreci ilerletir. Sena K., hizmetlisinin yarasını yakaladığını ve Ayşe Tolga’yı uyardığını söyledi. Savcılık, hizmetli HT hakkında, ‘ suçundan 4,5H kadar istemekle davayla ilgili.

DEĞERLİ EŞYALARI ÇALINDI

Hazır olan herhangi bir kapıda veya bir kullanıma sahip olan herhangi birinin, evde evde disi bir karmaşıklığın olmadığı, ayrıca kutularında Bazi ziynet eşyalarının bulunduğundan anlaşıldığı anlaşılır, bu Sucu eve nasıl gidilebilir bir kişinin işleyebileceği.

Ayşe Tolga’nın 100 bin liralık marka 1 adet altın kolye, pırlantalar, 100 bin liralık yakut kolye, 250 bin liralık pırlanta kolye, yarım milyonluk altın kolye setlerinin çalındığı kaydedildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu