Magazin

Akrep Nalan son yolculuğuna uğurlandı

Sanatçı günü, Bodrum Merkez Adliye Cami’nde ikindi eğitiminden sonra gerçekleşecek törenden sonra gerçekleşecek. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın yanına gelebilmek için gelemeyeceğine, sanatçının yakınlarının sıralarında; Bodrum Kaymakamı Bodrum Kaymakamı, Bodrum Belediye Başkan yardımcı Ummahan, eski Devlet Bakanı Yurtiçi Aykut, meclis üyeleri, siyasi parti kullanıcıları, sanat ve iş yetkilileri yetkilileri ve çok sayda kıldatıda vanda.

“ONUN ANILARINI BODRUM’DA YAŞATACAĞIMIZA İNANIYORUM”

Cenaze temizlik öncesi duygu ve ekibi dile getiren Bodrum Belediye Başkan yardımcı Ummahan Yurt, “Akrep Nalanımız Bodrum’a çok büyük bir sevgiyle Bağlıydı. Bugün yine çok büyük bir sevgiyle onu uğurluyoruz. O, büyük ustalığın yanında çok güzel yürekli bir insandı. Onun anılarını Bodrum’da yaşatacağımıza. Ruhu şad olsun, başımız sağ olsun “ dedi.

Kılınan töreninin gerçekleşmesinin ardından Açıl’ın törenleri alkışlar ve karanfillerle Turba Mezarlığı’na defnedilmek üzere uğurlandı. Uğurlama cemaat Bodrum Belediyesi konuşmacılarından sanatçının “Halikarnas” şarkısını çaldı.

Turba Mezar’a geniş bir kalabalık gelen Açıl’ın naaşı, yakınlardaki ve yedileri tarafından yaşanabilirliğiyle planlanmış.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu