Magazin

Chris Hemsworth’ün başrolünde olduğu Extraction 2’den ilk tanıtım geldi

Başrolünde dünyaca ünlü aktör Chris Hemsworth’ün yer aldığı Netflix orijinal aksiyon filmi “Extraksiyon”un devamı için ilk resmi duyuru geldi.

Netflix dijital yayın platformunun sanal hayran etkinliği “Tudum”un sunumu sırasında oyuncu Chris Hemsworth ile birlikte yeni bir video yayınlandı. Böylece filmin devamı da onaylanmış oldu.

Büyük ekran haberlerine göre, ilk “Çıkarma” filmi, gizli operasyonlarda çalışan bir paralı asker olan Tyler Rake’in (Hemsworth) tehlikeli bir uyuşturucu baronunun kaçırılan oğlunu kurtarmak için yaptıklarıyla ilgiliydi.

Sam Hargrave tarafından yönetilen serinin devam filminin yapımcılığını “Avengers: Endgame”in yönetmenleri Joe ve Anthony Russo üstlenecek.

Yönetmen Hargrave, filmin aksiyon sahneleriyle ilgili daha önce yayınlanmış bir röportajda, “Bu konuyu kapsamlı bir şekilde konuştuk. Dürüst olmak gerekirse, her zaman evimin etrafında dolaşırım veya aksiyonla eğlenceli veya farklı bir şeyler yapmanın yollarını ararım. Onu yakalamanın ilginç bir yolu olabilir mi?’,’ Ah, bu olurdu mükemmel ol. ‘ Bu yüzden her zaman harika olacak aksiyon ve farklı aksiyon sahnelerini yakalamanın farklı ve eğlenceli yollarını kataloglar ve bulmaya çalışırım. Elbette hepsi bir meydan okuma için. “ kullanılan ifadeler.

Senarist Joe Russo da 2020’nin sonlarında “Extraksiyon 2″nin 2021 sonbaharında üretime başlayacağını duyurdu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu