Magazin

Gigi Hadid, defile gelirlerini Ukrayna ve Filistin’e bağışlayacak

Rusya’ Ukrayna’ya yönelik 24 Şubat’ta askeri harekat devam ediyor. Bu pek çok ünlü isim, savaş mağdurları için bağışta bulunuyor.

Son olarak Ünlü süper model Gigi Hadid de Ukrayna ve Filistine’e duyurularını açıkladı. Babasının Filistinli, annesi Hollandalı 26 olan kendi model, defilelerden strateji, savaştaki Ukrayna’nın yaralarını sarması ve Filistin’de süregelen çatışma ortamıdundan zaryğlerin göreniçı.

Instagram hesabından açıklama yapan Hadid, “Moda Ayı altında ben ve çalışma arkadaşlarım yeni moda koleksiyonlarını tarihin tarihinde ve travmatik sergiliyoruz. İş planlarımıza çok fazla müdahale etme şansımız yok, ama yapmak için ‘yürümek’ istiyoruz “ diye yazdı.

“KALPLERİMİZ, İNSANLIĞIN ADALETİ İÇİN AÇIK OLMALI”

“Arkadaşım Mica Argan˜araz’ın gidiş ve sonbahar 2022 defilelerinden yaşlı bir günmı savaştan mustarip olan gün gibi bir deneyim’e de hediye ediyorum” diyen Hadid, “Gözlerimiz ve kalplerimiz tüm insanlık adaleti için açık olmalı” kullanımları.

“SAVAŞIN BEDELİNİ MASUM HAYATLAR ÖDÜYOR, LİDERLER DEĞİL”

Ünlü model mesajını, “Siyasların ırkın, dinin geneli genel olarak görmeliyiz. Günün günlük hayatlar ücreti ödüyor, liderler değil. Ukrayna’dan elinizi çekin. Filistin’den elinizi çekin. Barış. Barış. barış” kelimelerle bitirdi.

Hadid, Ukrayna- Rusya’nın yapısının takviminde de “Kalbim Ukrayna için acıyor. Putin’in salvoırıları, tüm dünya demokratik ülkeler için tehdit etmek ve korumaktır. Barış, barış, barış” mesajını yazmıştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu