Magazin

İstanbul kahve festivaline geri sayım başladı

İstanbul Kahve Festivali, iki yıl aradan sonra kahve severleri Küçükçiftlik Park’ta buluşturuyor. Yedincisi düzenlenen festival, 7-8-9 ve 10 Ekim tarihlerinde markaları ve katılımcıları kaliteli kahve etrafında bir araya getirecek.

Panellerden atölyelere, seminerlerden konserlere pek çok farklı deneyim ve kahve sektöründeki yarışmalardan biri olan Aeropress 2021, Türk Telekom Prime İstanbul Kahve Festivali kapsamında gerçekleşecek.

Türk Telekom Prime İstanbul Kahve Festivali’nde kahve severlerin ve kahve sektörünün tüm üyelerinin yanı sıra konserler, atölye çalışmaları ve konferanslar düzenlenecek.

Bu yıl konuklar kahvenin yanı sıra müzikten de memnun kalacaklar. Festival boyunca Feridun Düzağaç, Can Bonomo, Jabbar, Gökhan Türkmen, Burak Kut gibi yeni genç sanatçılar ve isimlerin vereceği her oturumda 4, toplam 32 konser olacak.

Alper Sesli; “Bu yıl festivalde tüm hijyen, sosyal mesafe, maske, aşı-PCR testlerini çok sıkı bir kontrol mekanizması ile gerçekleştireceğiz. Bu yıl pandemi nedeniyle kapasitemizi önemli ölçüde azalttık ve bilet satışlarımızı sınırladık” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu