Magazin

Jennifer Aniston: Friends kadrosu dizinin ardından acı gerçeklerle karşılaştı

Başrolünde Jennifer Aniston’ın yer aldığı popüler sitcom Friends, 10 sezonun ardından 2004’te sona erdi ve oyuncu kadrosu bu yıl diziyi anmak için 90 dakikalık özel bir bölümle yeniden bir araya geldi.

Aniston ile yeniden bir araya geldikleri özel bölümde yeni bir röportajda “Kalbe beklenmedik bir yumruk” etkisi olduğunu açıkladı ve dizinin sonunda oyuncu kadrosunun büyük kişisel değişikliklerden geçtiğini fark etmesini sağladı.

Oyuncu diziyi bitirince oyuncu kadrosu “Geleceğe büyük bir heves ve sevinçle bakıyorlar ama onları bekleyen daha çok şey var” dedim.

Acı gerçekler ve değişimlerle karşı karşıya kaldık, kayıplar yaşadık, çocuklarımız, evliliklerimiz, boşanmalarımız ve düşüklerimiz oldu.”

Bağımsız Türk haberine göre; Yardımcı yıldızları Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Parry, David Schwimmer’ın “mutlu cehalet” içinde yeniden bir araya geldiklerini de sözlerine ekledi.

New York Times’a konuşan Aniston şunları söyledi:

“Ne kadar eğlenceli olurdu, 24. Aşamaya tam olarak eskisi gibi, tam bıraktığımız gibi geri dönmek nasıl olurdu” diye düşünüyorduk. Ama beklenmedik bir şekilde kalbimize vurulduğumuzu hissettik. Zaman yolculuğu o kadar kolay değil gibi görünüyor.

Benim için gerçekten heyecan verici şeylerden biri, o zamanlar her şeyin çok daha basit olduğunu fark etmekti. Bir zamanlar şimdiki gibi sosyal ağlar yoktu.

Yeniden bir araya geldiklerinde, Aniston ve Schwimmer ilk olarak seyirciye gösterinin ilk sezonunu çekerken birbirlerine “büyük bir aşk yaşadıklarını” duyurdular.

Her iki oyuncu da, özel bölümün yeniden bir araya geldikten sonra ikisi arasında “bazı duyguları canlandırdığına” dair magazin haberlerini yalanladı ve çıkmaya başladılar.

Aniston şu anda The Independent’ın “lüks bir karmaşa” olarak tanımladığı Apple TV + drama dizisi The Morning Show’da rol alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu