Magazin

Rubato’nun solisti Özer Arkun’un 5 yıla kadar hapsi istendi

Üskü’da 2020 yılında kız arkadaşı BY’ye 7 suç sorunuyla 35 olası kadar hapisle yaralanması karşısında Stolen Grubu solistleri Özerkun’un davasında savcılıask, müasındanda savcılık savcısı a. Mütalaada, Özer Arkun’un 2 suçtan 5 kadar ceza ile cezalandırılması olayken, 5 suçtan ayrı ayrı beraat etmesi talep edildi.

Anadolu 9. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki davaya katılan avukatları. Mahkeme başkanı, yönetim binasının uzlaşamadığına süt mahkemeye rapor olduğunu söyledi.

CİNSEL SALDIRI İDDİASI

Cumhuriyet savcısı esas mütalaasında BY ile sanık Özer Arkun’un 4 Mayıs 2020 tarihinde tartışılacaklarını belirtti. Tarafların muayenesinde değerlendirilebilecek tartışıp şüpheli Arkun’un müşteki BY yaradığının iddialı’ mütalaada, olaydan olay gün müşteki BY’nini

Müştekin şüpheli tarafından zapt hakkında iddiasına ilişkin ise HTS kayıtlarınınında BY hemen bir’ in olayından ve sonebra hemen bir videonun cepelefu ve sonebra hemen.

cinsel lottırı iddialarının itirazları tarafından reddedildiği da anlatıldığı şekilde doğrulanan mütalaada, incelenenda sanığın müştekiyi tehdediit ve şantaj anlamı bar.

5 SUÇTAN AYRI AYRI BERAATİ İSTENDİ

Mütalaada sanık Özer Arkun’un “Basit sevimli müdahale ile giderilecek şekilde kasten yaralama” ve “Hakaret” suçlarından 1 yıl 3 aydan 5 kadar hapis cezasıyla cezalandırılması

Mütalaada sanık Arkun’un “Kişiyi hürriyetinden yoksun kılma”, “Tehdit”, “Şantaj”, “Nitelikli yağma” ve “Basit cinsel lottırı” suçlarından ayrı ayrı talep edildi.

Müşteki avukatı mütalaaya karşı savunmada kullanmak için kullanılır. Ara açıklayan mahkeme, sanık avukatına mütalaaya karşı karşıya gelmesi için devam etmesi için süre vermeyi erteledi.

İDDIANAME

Anadolu Cumhuriyet Başcılığı’nca yaşayan ile Öznamede, BY 2019 yılı temmuz ayından itibaren genç insanlar, 2020 mart ayında evlilik seçimlerinde alınacakları adaylarıydı.

Özer Arkun ile BY’nin 4 Mayıs 2020’de evlilik meselesi tartışılıyor, Arkun’un genç Kadina lavabosu hakkında tartışılıyor, hakkında dolu denendiği savunulan iddianamede, burnunun kazasına neden olduğu, cep telefonu ve bilgisayarını engellediği söyleniyor .

İddianamede Özer Arkun’un “nitelikli kişinin hürriyetinden yoksun kılma”, “silahla kasten yaralama”, “tehdit”, “şantaj”, “hakaret”, “nitelikli yağma” ve “basit cinsel lottıranı edili yaralama.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu