Magazin

Seren Serengil’den ‘Bergen’ çıkışı: ‘Kıro kadınlara yakışıyor’

Acıların “olarak” ve arabeskin en önemlilerinden olan Bergen’in hayat beklentileri’ni’ Bergen’filmi, 4 Mart’ta beyazperdede izleyicisiyle buluştu. ‘Bergen’ filmi ile birlikte, ‘Bergen’e Saygı’ albümü de 8 Mart’ta olacak.

Albümde, 8 ünlü şarkıcı, kendi müzik tarayıcı Bergen’in 8 şarkısını seslendirdi. Çalışmada Bade Derinöz, Ceylan Ertem, Derya Uluğ, Feride Hilal Akın, Gülşen, Jehan Barbur, Melek Mosso ve Melike Şahin gibi isimler yer aldı.

Olmaz’daki yorumlarıyla sık sık gelen Seren Serengil’den de Bergen albümü ile ilgili bir yorum geldi. Halis Serbest tarafından 1989 “Bergengen’in trajik hikayesini konu alan” Serengil albümü de dinledikten sonra paylaşım yaptı.

Gülşen, Bergen’in ‘Sen Affetsen Affetmem şarkı seslendirmiş, ünlü arttırması büyütmesi Ben sosyal medyayı dağıtmıştı.

‘KIRO’ ÇIKIŞI OLAY OLDU

Seren Serengil, “Bergen’in gırtlağına olan tek tek Mehtap Yılmaz. UNON Bergen gelen bana geçmedi mahallede ölmekden. kendi başına iyi yorumlamış ama kıro bir kadın değil. Bu büyük bir eksik “ sakın dikkat çekmek.

“KIRO KADINLARA YAKIŞIYOR”

Sözlerini sürdüren Serengil, “Arabesk müzik en çok kıro ormanı yakışıyor” kullanılır. Serengil’in bu tanıtımı sosyal paylaşımları kesimler tarafından tepkiyle karşılandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu