Magazin

Ünlü solist Mick Jagger’in dansı sosyal medyada gündem oldu

Rock grubu The Rolling Stones’un solisti Mick Jagger, 78 yaşında olmasına rağmen hala enerji dolu olduğunu kanıtladı.

Rock yıldızının Twitter hesabından paylaştığı dans hareketlerini gösteren video sosyal medya kullanıcılarını şaşırttı. 25 Eylül Cumartesi günü yayınlanan video, 24 saatten kısa bir sürede iki milyondan fazla kez izlendi.

Bir kullanıcı, “78 yaşında ama hala hareket ediyor” dedi. Başka bir kullanıcı, ABD Başkanı Joe Biden ile Jagger’ı karşılaştıran ironik bir paylaşımda bulundu ve “Bence Biden ve Jagger aynı yaşta” dedi.

News Beezer’ın haberine göre Rolling Stones Eylül ayında yeni bir tura başladı ve söz konusu video tur için yapılan çalışmaları konu alıyor.

Jagger, beğeni toplayan videosunu “Yarın görüşürüz” ifadesiyle paylaştı.

Ultimate Classic Rock’ın bildirdiği gibi, Jagger kısa süre önce No Filter turunun grubun son gezisi olup olmadığıyla ilgili soruları yanıtladı. Muhtemelen Rolling Stones’un davulcusu Charlie Watts’ın 24 Ağustos’ta gerçekleşen ölümü de bu düşünceye katkıda bulunmuştur. Mick Jagger, söz konusu soruya “Bilmiyorum, yani her şey olabilir” yanıtını verdi.

31 yaşından beri kendisine aynı sorunun sorulduğunu belirten Jagger, grubun bir sonraki adımının No Filter turunun başarısına bağlı olduğunu söyledi. Jagger şu açıklamaları yaptı:

Biliyorsun, seneye işler iyi giderse ve herkes turdan memnun kalırsa, eminim bazı şovlarımız olur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu