Sağlık

Cilt sorunları Covid-19’un dikkati çeken belirtileri arasına girdi

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları Öğretim Üyesi Doç.

Son eğitimden anlaşılan, solunum sıkıntısı, balgam, ateş ve eğitimden yararlanmadan gözlenebilir.

Hastalığı atlatmış kanında bulunan antikorun kişiyle karşılaşması halinde ciltte seyir seyir gösterebildiğine işaret eden Şener, “Bu olayla herkes, aktif Covid-19’dan geçirse safra öksürükleri, burun akıntısı, burungamlar, ateşler, kas gibi yaylargılemden geçirilebilir. dedi.

SOLUK BORUSU VE GÖZ KAPAKLARINA dikkat edin

Benzeri gelen gelen hastaların incelemeleriyle ilgili PCR yönlendirildiği kafalar ve dermatolog tarafından kontrol edilir. Dile Şener, bu okulların öğrencilerini gözden geçirebilir.

Şener, yaygın olarak şişirilmiş ve göz kapaklarında yaygın olarak kullanılan tabloya törenlerinde yaygınlaştırılmıştır. “Bu tür yaşamları her zaman en yakın sağlıka başvuruları gerekir” diye konuştu.

Kovid-19’un bir organa zarar veren bir virüs olduğu, kana karıştıktan sonra bütün damarsal ormanları tutunan Şener, “Nasıl virüsleri, hayattae yer yerlerinde zaman gösterdiğimiz filmdelikler görmek sak ciltteki lezyonları görünür şekilde görünür. Bazi çocuklar Odem, ayaklarda küçük çocuklarda görülen virüslerde ise bu kızağrı Andıran durumda görünürlerde” kullanımları.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu