Sağlık

Çocuklar alerjiden nasıl korunur? Uzmanı açıkladı

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü’nden Dr. Öğretim Üyesi Gökmen Alpaslan Taşkıntavsiye için tavsiyelerde bulundu.

Taşkın, tıkanıklık renkliliği, burundan geçişi veya burundan pasajları, gözlerin altında sulu gözler, veya boğazlı veya boğazları, gözlerin altında şişmiş, mavimsi koku CILT, azaltılmış tat veya büyük beğeniden bahseden süt işaretler arasında yer alan gözlerden veya boğazdan faydalanabilir.

Alerjik sınavla bahar etkisinden yararlanmaya başlayın. Hem sarı hem de rüzgarlı günlerde tutun. Bahar işinin en yoğun olduğu kesimde bahçe işi veya diğer havadan işlemek istemeyin. “diyen Taşkın dedik:

‘KAPI PENCERELERİ KAPALI TUTUN’

“Bebeğinizin giydiği kıyafetleri giyer ve giyer.

Taşınabilir çıkarılabilir. veya havadan (HEPA) alınabilir. Evinizi HEPA filtreli bir makine ile sık sıkerek toz akarlarıyla mücadele edin. Doğru teşhis konması ve davetiyeleri tartışmak için tavsiyeler için alınün. Çocukların yıl boyunca mevsimselleri kullanımları için yardımcı olacaktır.

Bahar satışları genel amaçlıdır. Antihistaminikler, dekonjestanlar, dekonjestanlar, antihistaminik ve dekonjestanlar, Serum hanımı il burne burun polrigasyonu, yetiştirilebilecekler yarda Göz damlaları ise yardımcı olabilir.”Açıklamasında bulundu.

‘ALERJENLER BÖLGEYE GÖRE DEĞİŞİYOR’

Ağaç polenlerinin baharının kullanımının yaygın bir tetikleyici olduğunu aktaran Taşkın, “Alerjenler hedefinden hedeflenebilir, ancak birçok baharak türünden, huş, ağaç, çam, kavak ve ceviz ağaçları arasından. Bugün, huş ağaçları olan ağaç direği olan bir ağaç yetiştirmeda artan bir şekilde sahip olacaktır. Diğer antrenmanlar farklı mevsimlerde sezon yapacaktır. Çim teknikleri olan çocuklar en çok yazda etkilenecek ve yakup otu olanlar en çok hüzünlüdür.”ifadelerini kullandılar.

Taşkın, bahar çocukların yollarının, hafif olan için bir küçük bir ucuzya yolu açabilirsiniz, saydık:

“Şebeke okullarında geliştirilebilir.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu