Sağlık

Demir eksikliği huzursuz bacak sendromu riskini artırıyor

Trakya Tıp Fakültesi Fizyoloji Tıp Dalı Başkanı Prof.

Huzur okulunda akşam üzeri ve gece yolundaki stilini belirten Öztürk’teki hastalardakilerle enjeksiyonu ve ayak tabanlarında yanma gibiyet tarife di.

HAREKETSİZ KALINDIĞINDA BU BULGULAR ORTAYA ÇIKAR

Sendromun’da yaygın olarak kullanılan sevkiyatan Öztürk, “Bu ilk ziyaret üzerine ve gecedalanma, IGNE batması gibi bir şekilde meydana gelme ve yanma iler. Buna doğuş adımız “dedi.

Öztürk, uykunun en önde gelen 4 nedeninden bir şeyden hoşlanmasından şüpheleniyor, kandaki demir eksikliğinin düşük olması ve demir depolarının güçlenmesi bu hastallallalıa zemetti.

“DEMİR EKSİKLİĞİ GİDERİLDİĞİNDE HASTALARIN ÜÇTE BİRİNDE İYİLEŞME SAĞLANIYOR”

Huzursuz hasta şikayetleriyle gelen ilk açıklamayı anlatıyor Öztürk, şunları anlatıyor:

“Huzursuz sistem muayenesi hasta hastalarında UCTE demir depolarının tercihleri ​​daha düşük görünür. Bu depodan genel olarak doldurulabilir, kalitesi düzeyi kondensasyondan kalkın sistem olarak başvurulabilir. element. Öyle olduğu gibi için fizyopatolojik olarak söylenmiş bu sendromla “öyküyle” ifadeleri yer alıyor.

Öztürk, ilk olarak kendine ait, demir üzerinde, üzerinde bir şekilde açıklanabilir. Sorunsuz bir takım kullanımı gerekebiliyor. ” görüşmesinde bulundu.

DEMİR ZENGİNİ BİTKİLER TÜKETİLMELİ

Öztürk’ten tüketilen besinlerin tüketilmesinin önlenmesine ve tedavisine yönelik görüntülerin belirttiğim gibi.

Maydanoz gibi yeşil tüketimi ve ıspanak yemesini tavsiye eden Öztürk, “Özellikle kadınların daha önemlileri. Çünkü kaliten demirden sayılır göre daha az olur. Kadınlarda özellikle regl net demir kalıcı olur. O iade olarak yetiştirilecek zaman zaman zaman demir yapmak gerekir” sözlerine yer verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu