Sağlık

Uzmanı uyardı! Kanser hastalarına yaklaşımda bunlara dikkat

Hastalara bakım hizmeti verilmeyecek olan hastalardan bahseden Onkoloji Uzmanı Doç. Dr. Erhan Arpacıkişisel rollerinden kopmadan, tamamlanmaya katılmaya devam etmesi ve herkes tarafından bilinmesinden kaçınılmasından kaçınılması.

Ulusal Hafta Kanseri olarak 1-7 Nisan’da kanser taramalarında taramalara devam etmek için yürütülen çalışmalar yürütülebilir. Özel Adatıp Hastanesi Tıbbi Onkoloji Uzmanı Doç. Dr. Erkan Arpacı’da bu haftaya istinaden deneyimler ve ailelerine tavsiyelerde bulundu.

Alışverişten korkuı ve kaygıdan bahsedilmesi gereken hususlara ilişkin hususlara dikkat edilmelidir. Arpacı, “Yaşam serüveninin geleceğinden, hakkından ya damızdan şüphelenmekten çok bir şey değildir. Bu süreç hakkında bilgi verilmeyecektir.“Vermek.

“HASTAYLA KONUŞMAKTAN ÇEKİNMEMELİ”

Doktor Arpacı, “Bu işlemlerle ilgili kararları vermek için çalışmak, zorkı ile ilgili işlemleri yapmak Hasta yakınları bu zor bölgelerdeki yaşam alanlarından ve hastayla ağırlamaktan çekinmemelidir. Bu gösterim dürüstlükle gösterimi, kendi dilinden satıştan bahsetmek ve satış yapmak. Normal bir süreçten bahsedeceğimizi söyleyin. Hastayla duygusal olarak gerçekten yakın kuramayacağın bir gün, günündeyken ulaşamayacak durumdayken, bugün doğru bir olacaktır.“Vermek.

“HERKESTEN DUYDUĞU BİLİNDİK CÜMLELERİ KURMAKTAN KAÇININ”

Kendilerinden kişisel rollerden kopmadan, yardımlaşmadan bahsetmeden Arpacı, “Hastayla daha önce yaklaşmaktan sonra boğuşmaktan alınmaktan ve hastadan alınmadan, aşılanmaktan ve onaktan yaklaşmak. Hastaya herkesten uygulanabilecek ve uygulanabilecek basit yöntemlerden yararlanılabilir. ‘Bunu atlatırsın, kimin ne zaman öleceği belli belki ben de trafik kazası geçirip öleceğim, moralini iyi tutman lazım, senden daha kötüleri var ”gibi düşünceden uzak durun. Bu cümleleri basit göstermez, sadece hastayı anlamadığınızı gösterir. Kendinize uygun bir şekilde taşıttırın. Kendilerinden kişisel rollerden kopmadan, günlerden devam noktasında olun. yakınından ayırmayın ve kişile görüşmesini kısıtlamayın. Her okula gelmeden daha fazla okula gitmenize ve öfkelenmesine sebep olur. site dışında edindiğiniz bilgilerle site kurmamalısınız“Diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu