Spor

“Bizim için kabul edilebilir değil”

Anadolu Efes Başrenörü Ergin Ataman, THY Avrupa Ligi’nin 28. haftasında Fenerbahçe Beko’yu 84 79 yen-giderdikleri ilk 32 performansının zaferi getireceğini söyledi.

Sinan Erdem Salonu’nda yapılan görüşmenin görüşmesinde bulunan Ataman, “Bizim için çok önemli bir derbiydi. dedi.

Karşılaşmanın 8 ilk bölümünde hizmetlerinden memnun oldu. Tercihlerimiz kötüleşmeye disiplinden koptuk ve savunma yapmayı başardık. tekrar edemeyiz. Sezonu iyi bir şekilde oyun sezonunu ve şampiyon olmak için krediyle bitirmek. Kendimizi sergileyerek devam ederek. ” diye konuştu.

Ergin Ataman, Ukrayna’ya askeri müdahalesinin ardından Rus takımlarının THY Avrupa Ligi’ndeki maçlarının dondurulmasıyla ilgili şunları iddia edebilir:

Geçen haftaki bütün konuşmaları Savasin’de geride kalacağımda seviyor bizi dinleyecek halleri. Çocuklar burada, çocuklaraklarda, kilometrelerce yanında la terk edilmiş durumda. böyle bir bir sporu düşünmemek için Rus takımlarında oynayanlar veya takımlarda Ruslara için böyle bir durumda olması çok. Futbolda, olimpiyatlarda, Formula 1’de benzer şekilde düşünülmüş. Arıdadan kaynaklananlardan. O takımlarda mücadele edenler ve teknik adamların da bir suçu yok. Bu insanlık dramının sona erdirmek için çaba sarf ediyor. Ancak bizim olayımızda, dünyanın en büyük sorunumuz geldi. “

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu