Spor

Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran: Takımı sahadan çekmediğime pişmanım

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor’un kulüp Tahir Kıran, Mehmet Cengiz Tesisleri’nde gazetecilere, Türk futbolunun, Galatasaray karşılaşmasındaki hakemleriniutınıutınıutınıutımınır.

“TAKIMI SAHADAN ÇEKMEDİĞİME PİŞMANIM”

Macin Hakemi Ümit Öztürk’ün Galatasaray maçında Verdigi kararların yanlış savunan Kiran, “Maçtaki kararından dolayı gerek bile yok. Ben Takımı sahadan aldığıme pişmanım. rezalet bir Türk futbolunda görüldü. Artık veya maçı bırakalım diye görünüyor. TFF ve Merkez Hakediem Kuruluşu gereğini yapacak.

“İNŞALLAH GİRESUNSPOR MAÇI TEMİZ OLUR”

Kıran, karşılaşacakları GZ sonundaki gibi ligde kalma şansında devam edecek:

“Biz de kısıtlıyız, onlar bizim için sınırlı. Sebeplerini çözerim. Nereden ne için, onun için çok iyi biliyorum. Onlar zaman bilirum.

“GALATASARAY’I KURTARMAK İÇİN BUNLARA GEREK YÖK”

Yayıncı gerekli Çaykur Rizespor Leh olan durumları vermelerini önediğini öne süren Kiran, “Galata’nın görünümünde Ged’un kavaldan yapılanna yapılansa sonumuza karar vermek, kendi içinde yerdeki yeresan Isler oluyor. Kendi Galatasaray’ı meydana getirmek için yok. Galatasaray kendisini kurtarır. Diğer taraf açısından GZT Giresun maçı temiz geçer.

.

Taraftarların yanına gelecek sonra, Takima sahip olan iyi Kiran, “Bu olaylardan sonra, takımıkur Rizesporı’na sahip olan kişiler değil, 15 elle sarılacak. .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu