Spor

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal’dan Mesut Özil yanıtı: Adaletli olma zorunluluğum var

Fenerbahçe Teknik İsmail Kartal, Süper Lig’in 28. haftasında Trabzonspor ile yapacakları karşılaşmayı, sarılacivertli taraftarların destekleriyle oynayacaklarını söyledi.

Maçın hazırlıkları için Can Bartu Tesisleri’nde basın mensuplarıyla bir araya gelen Kartal, “Trabzonspor maçı ve zor bir karşılaşma. Planlarımız var. Trabzonspor iyi biz de iyiyiz’i seviyor. Kendi savunucularımızın geleceğinin, onların bize katacağı enerjiyle, bizlerin çok daha iyi tartışma ve maçımız için oyuncularımızla elimizden gelen gelecekle ilgili çok daha iyi olacaktır. Taraftarlarımız takımımıza lütfen güvensin, inansın. 90 dakika destek vermelerini istiyorum. merak etme mahcupz. Bu maç Fenerbahçe’nin birlikteliği, geleceği için bir başlangıç ​​olabilir. memnun kalacak bir futbol ve karakter ortaya koyacaksak arkasının gelebileceğini düşünüyor. Bu camianın en büyük taraftarları. Pazar günü onları bekliyorum. Bu maçla taraftarlarımızla oynayacağız.” kullanımları.

Kazanma gösterime yönelik çizime değinen 60 teknik direktör, şöyle devam etti:

“Son 3 maçı kazandık. Kaybettiğimiz birkaç maçı daha kazanabilirdik diye düşünüyorum. Slavia Prag maçlarını kabullenebilecek durumdayız, burada çok başarılılar ama lig ve kupa maçlarını oyun olarak kazanabilirdik. Elimizdeki oyuncularla en iyisine sahip olmak bizim hedefimiz. Fenerbahçe ruhuyla mücadeleye gideceğiz. Takım oyuncularınla ​​iletişimde çok daha iyi durumda olmanız. Maç kazanmanın alacağına güvenip yerine düşmek ve üzerine koymaya devam etmek. Dünden dünden bir anda. Zaman yarışıyoruz. İyi ilerliyoruz diye düşünüyorum. “

Kartal, “Arda bizim evladımız. İçten yetenekli bir inanım. Cümleleri cımbızla başka bir şey anlatmak doğru değil. Söylemek çok net. Arda bu caminin evladıdır. Bizden önceki hocalarına destek verdim, ilk 11’de oynattık, camiamız dalarını gösterdiler. Ertuğrul’u (Çetin), Çağtay’ı (Kurukalıp) oynattık. Hepsi bizim değerlerimiz.

olgunun futbol ikliminde genç oyuncuları korumak, olması, Fenerbahçe’nin futboluna olumlu olması için gerekli iyi planlanması gerekir.

Hangi gece Arda’yı 11’de yapabiliriz diye planlıyoruz. Arda’nın incelemesi olarak anatomisi gelişmeye devam ediyor. Daha fazla güçlenmesi gerekiyor, eksikleri var. Arda oynayacak, bundan sonra takım için önemli bir oyuncu olacak. Maçına zamanına göre oynayacaktır. Benim ve ne iddiam belli. değerlendirmesinde bulundu.

Göreve uyumları 53 yerel altyapıdan 12 oyuncunun A id takımında yer alacak olan ekip ustası, “İrfan Can Kahveci bizim için deuerli bir. Altyapıda Arda 8-10 ve içlerinde oynadılar. İkisiyle de konuştuk. Arda’yı biraz içte oynattıktan sonra İrfan ile yerleşebilirsiniz. Takımdaki abileri de Arda’ya çok yardımcı oluyor. Bunlara alışacak, yeri gelecek oyun içinde olacak. Veya ‘dan uyarlanacak. İrfan da Arda’yı oyun içinde yönlendirdi.” biçim görüş belirtti.

“7 MAÇTA 14 PUAN ALDIK”

İsmail Kartal, eksiklere ligde 7 karşılaşma 14 puanlarını hatırlattı.

Eksikler açısından daha fazla düşünülebilecek durumda olan Kartal, “7 sınıf puan almışız, daha uygun olabilir. Bunun için yapılıyor yapıyoruz. ” diye konuştu.

Golcü oyuncu Enner’ın 1-2 hafta sahalardan şu şekilde devam edin:

“Üstümde hiçbir baskı yok, ben bu sistemi oynayan, benimsemiş bir hocayım. Bu yolumuza devam ediyor. Elimizdeki dört dörtlük oyun içinde skora göre geçişler olabilir ama şu an dörtlüden vazgeçmeyeceğiz. Savunmada mücadele ediyoruzla ilgili oyuncularla görüşüyoruz, yapmaları gerekenleri yapıyoruz. 7 maçta oynadık, 6’sında gol yedi. Demek ki ki biz gol yemekte rakibe fazla alan bırakıyoruz. Bize hedef atmanın zorluğuna sahiplenmemiz gerekiyor. ulaşmak için çalışıyoruz.”

“HAK EDENİ OYNATMAYA ÖNEM VERİYORUM”

İsmail Kartal, form adaleti konusunda hassas davrandığını belirtti.

Oyuncularıyla saygıya dayalı bir iletişimleri çizim çizen Kartal, “Burada hak edeni oynatmaya çalışıyorum. Takımdaki birliktelik çok iyi. Oyuncular bizim yol arkadaşımız. Her şeyi bunlar. Sağ olsunlar buna bir cevap veroyorlar. Oyuncularımızla iyi diyaloglar var. çok iyiyiz. Şu anda geçen günlerin umutlarının üzerine çıktı. hasta hastalık, sakatlık için kalacak durumda ama gidecek kapasiteleri de var. ” kullanımları.

Ligi aktar iyi bir yerde bitirmeyi düşündüklerini Kartal, şunları kaydetti:

“Fenerbahçe’nin bitmez. Şu anda ligi en iyi yerde hedefindeyiz. Liderle bu hafta kendi evimizde oynayacağız. Sezon öncesi tüm maçları kazanmaya yönelik. Taraftarlarımızın da takımları bu ligi en iyi yerdesi. Seneye bu Avrupa kupalarına gitmesini sağlamamız gerekir. Bir yandan gençlerimiz montelerimizden. Sezon sonu buraya transferler olacak.”

İsmail Kartal, sezon sonu için başkanlar Ali Koç ile bir görüşme, tüm dünyadaki tüm takımların en iyi yerde tamamlaması ve lig bitince ayrıntılı bir rapor haznırıacağ.

Kartal, sarı-lacivertlilerin yeni transferi İsak Vural için ise aktardı:

“Tüm transfer sürecinden haberim var. Buranın içinde olacak. İsak Başı, onun zamanının vurguladığı sistemimiz Kulübümüzün bir parçasıdır. Bizimle olacak İsak ama alt yaşta oynayacak. Standart alışması, adapte olması gerekiyor. Gelişimine katkız. Fenerbahçe’de tüm yapabilecek düzeyde. Taktik güvenlik da burada olması daha büyük önem arz ediyor. İyi bir gelecek, Arda gibi çok değerli bir oyuncu olabilir. Tanrı’nın bize yardım etmesi. Bizim görevimiz bu.”

“İYİ BİR MESUT HER ZAMAN OYNAR”

İsmail Kartal, futbolcusu Mesut Özil’in bir dünyadan faydalanmak istediğini dile getirdi.

Mesut bu hastalik ve hastalik hastalik gerisinde esnasut bu hasta en oyunculardan. Bir dünya yıldızı. Ondan en yüksek verimle görevliyim. Kim Mesut gibi bir silahı kullanmaktır. Adaletli olmam var, form adaletine inanmak. Mesut otobüs kaptanı. Sahada her şeyi yapacaklarını yapması ilk önce ve bunu da da. Bu en iyi sonucu alabilirz. Trabzonspor maçında kadroya alınabilirz. İyi Mesut her zaman burada oynuyor, ben de bundan bahsetmeyi düşünüyorum. ” ifadelerini ifade etti.

Pelkas’ın kontrolünden memnun kaldığından, bitecek oyuncularla görüşüldüğünü ve önemli ölçüde ilerleyecek olanlardan ayrıntılı olarak bahsedilmiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu