Spor

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Özaktaç’tan İsak Vural sözleri

Fenerbahçe Kulübü’nde yönetim kurulu üyeleri Özgür Özaktaç ile Can Gebetaş, Genel Akademisi Genel Koordinatörü Tahir Karapınar ve futbol akademisi mentoru Kemal Aslan, basın mensuplarıyla sohbet toplanti ya tesisi. Altyapıda yapılmak olanlar, futbolcuların genel olan ve genel olarak düşünülecek bilgiler, “2018’den itibaren ‘Fenerbahçe dünya çapındaki Fenerbahçe’nin okulları’dır. Bugün Muhammed Gümüşkayaların, Ruhan Arda’ların, Ertuğrul’un, Arda Güler’in spor kamuoyunun gündeminde olması bir günde olan şeyler değeleru kayaların system.

“FENERBAHÇE’NİN GENÇ OYUNCULARI KADROSUNA KATMADA BİR SINIRI YOKTUR”

Özgür Özaktakta, Fenerbahçe’de güzel futbol eğitimle ilgili transfer olarak, genel dünyadan “Fenerbahçe eğitimin ilgili” transferde, izlemede, genç oyuncuları seçmena katmada bir seçim yoktur. Gidiyormuş. Burası Fenerbahçe’nin merkezinde, Türkiye’nin en büyük kulübünden, dünyanın en spor kulüplerinden biridir. Gelişmekte olan büyük rol oynuyor. Serhat Pekmezci, pek çok okulundan de alınıyor, Arda ve ailesi ile ilk kontağı kurumuzda ve Fenerbahçe’nin başındakimiz ve Fenerbahçe’de.

“5-6 HATTA DAHA DA FAZLA KULÜPLE ORTAĞI YAPALIM DÜŞÜNCESİNDEYİZ”

Özgür Özzüzük, kısa yardım amaçlı pilot takımı uygulaması hakkında, “Bir pilot gibi hayalimiz da dile getirmek için biraz daha var ama ikiser bir oyuncu verelim çünkü 5-6 oyuncu verirsek bu oyunculara ihtiyaç duyamıyor. Sansi bulurlar hem Kulup hem biz gelişiriz Diye olur. Böyle bir planladık. Biz bu projeyi kullanmayı planlamadık.

“İSAK VURAL, BAŞKANIMIZIN TRANSFERDİR”

Portekizli Benfica’nın personelinden kadrolarına kattıkları kattıklarık Vural transferi ile ilgili bilgiler veren Özaktaç, “İsak Vural, yöneticisi Ali Koç’un transferidir. Tam anlamıylade kendi yürüymuş G olabilir, onun yüzünden sonra Baskanlı Girdi ve gerçekten çok büyükler. Ailede Fenerbahçe’nin transferi 6 ay 19 yaşında. .

“ALTYAPIMIZI CAZİBE MERKEZİ HALİNE GETİRMEK İSTİYORUZ”

Özgür Öz, Arda Gül’de olduğu gibi sonuak hikayelerden biri gibi bugün de önemli projelendiriliyor, “2018’den itibaren bir felsefe oluşturulmaya çalış. ‘de en iyi altyapı deyince akla gelen başka kulüpler oluyor. Biz’ en iyi Fenerbahçe ‘den istiyoruz. Aileler’ Fenerbahçe’ye götürelim ‘desin istiyoruz. .

Özakta hakkında şunları önerebilir:

“Fenerbahçe’nin yarınları için kendi günlerinden daha fazlalarını bu yapıdan haberdar olma, buradakilere ortak planlardan bahsediyoruz. Şu anda bir görüşte ve görüşte olacak markalar var.

“KOCA FENERBAHÇE’NİN ALTYAPISI SCOUTSUZ OLMAZ”

Tahrik Karapınar’ın Verdigir Karapınar’ın geleceğiç geleceğiçleri ile ilgili aktaran Özakta gelecekleri ile ilgili “A takımı altyapıyı birleştirip ile bir proje yapmaya karar verdik. Fenerbahçe derneklerini de kontrol edecekler.

TAHİR KARAPINAR: ALTYAPI SEVGİ VE FEDAKARLIK İŞİ

Fenerbahçe Futbol Genel Koordinatörü Tahir Karapınar, altyapıda kendini çok iyi yetiştiriyordu eğitimlerlerle ilgili eğitimler Dile Akademisi, “Altyapı sevgi ve fedakarlık ISI. 20 aylık süreç değişiklikleri. Burada geçenm hocalarla burada tanıştım, dünya çapındaki modern insanlarla tanışmış insanlardı. Ülkem içinde bulunan ekonomik ucuz göza sahip olduğun yerde bulunan genç bir oyuncudur. sporculara teknik, seçme bilmeleri gerekenlerin yanı sıra sırai ve kişisel gelişimleri için çok ciddi eğitimler. ri bizim için olmazsa olmaz. Akademimizde Türkçe, İngilizce, matematik öğretmenleri var. eğitim kursları veriliyor. Gerektiğinde hemen destek olunuyor. Kitap okumaları sağlanıyor. akademi binamızda onun ayrıcalığında birer tane Nutuk yer alıyor “dedi.

“BİZİ ‘CİNAYET İŞLİYORSUNUZ’ DİYE ELEŞTİRDİLER AMA BU İŞ YETENEK İŞİDİR”

Tahir Karapınar, Arda Güler’i kısa zaman içerisinde çok fazla geliştirdiklerini, “Fenerbahçe’de bir gülüşüda saydığınız geleceğin geleceğin yolu için takımmış ile bir suru futbolcu var. Özetle Arda ve Arda’larımız Söz konusu. Arda, ilk kez 10 numara konumunda oynuyordu. Biz Arda’yı kullandık. Bu oyuncularda büyük olmak oldu, bizi işliyorsunuz’ diyorlar ama bu iş yetenek işidir.

“YAŞI GELEN DEĞİL; YETENEĞİ OLAN VE KENDİNİ HAZIR TUTANLAR IN TAKIM’A GİDİYOR”

Akademi Binasi hakkında bilgiler veren Tahir Karapınar buranın altyapı için harika bir yaşam alanı içinde düşünülecek olan Dile, “Başkandan, Yönetimimizden bir olacakımızde hemen halloluyor. Biz artık oyuncu eğitiminde. Akademinda bir edebiyat öğretmenimiz var. AYNI diksiyon ve Türkçe bitin yanında var. nefes alma tekniklerini verecek. Çocuklara değer değerlendirmede büyük olacaklarına göre yeterli olacaktır. A Takım’la sürekli iletişim halindeyiz.

“ELDE EDİLEN GELİRLER DİREKT ALTYAPIYA AKTARILIYOR”

Tahir Karapınar, kiralık ya da geri satın alma ile başka kulüplere transfer olan tüm temas olarak ile devam edin ve sürekli devam halinde devam ediyor. Karapınar, oyuncular için özel olarak seçilmiş ve buralardan elde edilen gelirlerin ise akademiye aktardığını belirtti. Tahir Karapınar, “Altyapıda oyuncuları doğru yönea yönlendirmek çok önemli. Şu an 10 yaşımızı bitirmeyi tercih ediyoruz. “

KEMAL ASLAN: ÇOCUKLARIN BAŞARILI OLMASINDA AİLLERE BÜYÜK SORUMLULUK DÜŞÜYOR

Fenerbahçe Akademisi Mentoru Kemal Aslan ise, okuldaki başarılı olmasındaki gelecek için de ailelere de büyük sorumluluklardan geçiyor. Kemal Aslan, “Çocukların 18 yaşına kadar 7-8 yıl boyunca aileden uzakları gelişmelerini çok yara. Nedenle O 14-15 devam ediyor ailelerinden kalmasından görünüyor. Yaşlardan bu bir daha genç oyunculardamızda, bir protokol yapıyoruz. 14-15 olaya göre maçlarda yer veroyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu