Spor

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim için flaş iddia

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Kayserispor maçının ardından sosyal medyada yazılanlarla derinden üzdü ve karar aşamasında olduğu iddiaları toplumu endişelendirdi. Göztepe maçında puan kaybı yaşansaydı Terim’in istifasını bir basın toplantısıyla açıklayacağı iddia edildi.

Basında çıkan iddialara göre, son eleştirilere son derece üzülen ve hatta gözleri yaşaran deneyimli öğretmenin istifanın eşiğine geldiği ortaya çıktı.

Maçtan sonra Fatih Terim; “Futbolda sadakat yok. Dün ona sadakat yok, tamam değil. Biraz vicdanı olan, Galatasaray’ı seven herkesin dikkatli davranması gerektiğini düşünüyorum. Şok oldum ve incindim. Ne yapıyoruz? Olabilir. Çünkü buna alışık değilim. Bana kendimle ilgili, Galatasaray’la ilgili başka şeyler düşündürüyor.” kelimeleri kullanmıştı.

Terim’in sözlerinin arkasında kulislerde dolaşan iddiaların şok bir gerçek olduğu iddia edildi. Terim, Kayserispor yenilgisi nedeniyle sosyal medyada kendisi hakkında yaptığı yorumların ardından karar aşamasına geldi. Ancak başta Burak Elmas olmak üzere Rezan Epözdemir ve Köksal Ünlü gibi isimler Fatih Terim’e tam destek verirken, yönetimin yeni hoca aramaması Terim için bir artı oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu