Spor

Rus karma dövüşçü Nurmagomedov, yatırım için Alanya’da

Rus karma dövüş sanatları sporcusu Khabib Nurmagomedov, inşaat ve otel sektörüne yatırım amaçlı görüşmeler için Antalya’nın Alanya ilçesine geldi.

Geçen yıl kariyerini bitirdiğini açıklayan ilk Müslüman dövüş sanatları şampiyonu Nurmagomedov, bir inşaat firması tarafından davet edildiği Alanya’da basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Nurmagomedov, Kargıcak ilçesinde yapılması beklenen konut ve İslami otel konseptli projenin şantiyesini inceledi.

Projede bir evi olacağını ve tatil için sık sık Alanya’ya geleceğini söyleyen Nurmagomedov, “İnşaat firması bizi Alanya’ya davet etti. Önce İstanbul’a sonra Alanya’ya geldik. Belek’te bir projeye baktık. Sonra baktık. işte Belek’te bir proje Öte yandan Kargıcak’taki projeyi görmeye geldik bu proje gerçekten çok güzel çok beğendim bir çok yer ve proje gezdim ama böyle bir proje görmedim İslami anlamda Müslümanlar için güzel bir proje” dedi.

Alanya’ya yatırım yapacağını anlatan ünlü sporcu, “Buraya yatırım yapacağım ve kendi dairem olacak. Türkiye’ye geldiğimde Alanya’da kalmak istiyorum” dedi. dedi.

Profesyonel sporları bıraktıktan sonra ne yapmak istediği sorulduğunda Nurmagomedov, “Boks açısından Abu Dabi’de antrenman yapacağım. Henüz kesin bir karar vermedim. Sporla ilgili çalışmalarım gelecekte netleşecek” dedi. cevabını verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu