Spor

VakıfBank, 35’inci sezonuna merhaba dedi

VakıfBank Spor Sarayı’nda düzenlenen törene VakıfBank Spor Kulübü Başkanı Abdi Serdar Üstünsalih, VakıfBank Spor Kulübü Yöneticileri, VakıfBank Spor Kulübü Teknik Takımı ve sporcular katıldı.
35. sezonun önemine değinen Üstünsalih, “Yeni bir sezonun ve heyecanın eşiğindeyiz. Voleyboldan hiç uzaklaşmadık. Bütün yaz milli takım coşkusunu yaşadık. Milli takımımız temsil etti. Milli sporcularımız mücadele ile milletimizin kalbindeki yerlerini sağlamlaştırmıştır.Ayrıca bu formayı giyip ülkelerini başarıya taşıyan yabancı oyuncularımızı da kutluyorum.Sarı-siyah mayoyu kazandırma yolculuğumuza devam ediyoruz. başa dön başlıyor.Alışık olduğumuz zaferlere ve kupalara bir kez daha yürümenin heyecanı içindeyim.1986’da başladığımız ilk günden bu yana, Türk kadınının başarısını dünyaya göstermeyi hedefledik.Temsil edeceğiz. Türk kadınları ve voleybolu en iyi şekilde bu sene 35. sezonumuzda Dünya’nın en sistemli voleybol kulübüyüz. mo her turnuvanın doğal favorileri. Her kupayı arzuluyoruz. İlk hedefimiz 5 Ekim’de oynayacağımız şampiyonluk kupasını kazanmak. Bu yolda her birimize güveniyoruz. Elit bir kadromuz var. Ya da VakıfBank’ın başarısı için taraftarlarımızı mutlu etmek için elimizden geleni yapacağız. Bankacılık sektöründe olduğu gibi voleybolda da sürdürülebilir başarıyı hedefliyoruz. Biz çok iyi işleyen bir makineyiz. Bunun en önemli çarkı bizim altyapımız. Avrupa ve dünya şampiyonu voleybolcular yetiştirmeye devam ediyoruz. Orada antrenman yapan her sporcu bizi dünya kupası kadar mutlu ediyor. Herkese yeni sezonda başarılar dilerim. Avrupa’da ülkemizi temsil edecek takımlarımıza başarılar diliyorum” dedi.
VakıfBank Spor Kulübü Müdürü Neslihan Demir Güler, büyük bir sorumlulukla çalıştıklarını vurgulayarak, “Sporda tek amacımız kazanma geleneğimizi yeni sezonda da sürdürmek. Ancak VakıfBank Spor Kulübü değerleri ve değerleri olan bir kulüp. Sahada başarıyı aşan hedefler.En büyük sorumluluğumuz performansımız ve duruşumuzla kızlara ilham vermek.Bu anlamda formamızı giyen her sporcunun bir sorumluluğu var ve gururla söyleyebilirim ki bu sorumluluğu başarıyla yerine getiriyor” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu