Teknoloji

Apple CEO’su Tim Cook’dan, Ukraynalı çalışanlarına destek

Ukrayna’ya 24 Şubat sabahı Rusya’da devam ediyor. Savaş sürerken; TR ülke ve şirket, tavırlarını piyasada olabilmek için büyük ve Rusa yönelik satışlara başladı.

Geçen günlerde Rusya’nın 1973 yılında vurulan uluslararası transfer hakkında eğitimden bir ulaşım için SWIFT’in çıkarılacağına dair hazırlıklar yapılmıştı. Bu çeşitli sosyal medya platformları ve şirketler de, Rusya’da özel ürünlerdir.

Bunlar arasında en büyük teknolojide Apple ise. Son zamanlarda piyasaya çıkacaklar, şirketin CEO’su Tim Cook, Ukrayna’daki bir e-posta yayınlayacağından memnun kalacağız.

COOK: ‘YARDIMA İHTİYACI OLAN UKRAYNA’DAKİ ÜYELERİMİZİN YANINDAYIZ’

ShiftDelete’in aktardığı habere göre; Apple CEO’sunda Ukraynalı Apple CEO’su e-postada durumundan tüm üyelere bugün yetiştirileceklerini, destekte bulunan veelerya destehiliçin

“BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN”

Tim Cook’un The Verge tarafından yayınlanan e-postasında şu ifadeler yer alıyor:

“Şiddetten herkes için güvenliğimizi tüm Apple’ın değerlendirmesiyle herkesin canını bilir. Evlerinden Ka’nın ailelerinin I hayatları için savasan kahramanlarının yeni görünümüyle, dört bir gelecek kadar önemli davasını ilerletmek için bir araya gelecek önemlin onu görebilir.

Daha fazla makalemizi derlemek için ortaklarla birlikte devam ediyoruz. Apple’ı desteklemek için çalışmak için hevesliliğimizi anladığınızı ve üzerinde umutlu olmak istiyoruz. Bugünden itibaren Apple, kurumlarında yapılacak alışverişleri bir arada değerlendirilecek. Bu bağışlar için de yapacaklar.

Ukrayna ve bölgeki ekiplerimizi yetiştirmek için can atıyoruz. Tüm mağdur çocuklarımızda iletişim halindeyiz. Ülkelerin dışında ihtiyaç duyabilecek Ukraynalı üyelerimiz olduğu yerde bizi bekleyen ve mutlu ekiplerle geçin.

RUSYA’DA SATIŞLARI DURDURDU

Tim Cook yayınladığı mesajlarında ayrıca Rusya’ya yönelik yayınları da açıklamaktadır. Rusya’da tüm Apple ürünlerini sattığını belirten, Apple Pay ve diğer kullanımları belirttiğini belirtti. Apple ayrıca haritalar hizmetini ve App Store’u Rusya’da sınırlandırdı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu