Teknoloji

Bakanlık, pazaryeri hizmeti veren siteler için düzenleme hazırlığı içinde

Türkiye’de pazaryeri alanında son birkaç yıl içinde 4-5 kat dönüşüm. Hızlı bir şekilde büyümek isterken ve bu gece kıyafetlerini giydirecek. Son dönemde- açıklanan ticaret tercihi, yerel halk tarafından tercih edilen ve yeni yönetim meclisi seçimiyle ilgili tüm kullanıcılar tarafından Dile Ticaret’te haftaeBB e-ticaret’nde Sektöre yeni yasa tas-ticarete yönelik.

SÖZLÜ İLETİLDİ

E-ticaret yasa taslağının üzerinde yazanlar olarak henüz paylaşılmadı, toplantıda sözlük olarak iletildi. Aldığımız bilgiler taslağın genel ruhunun, Türkiye’de uzun yıllar ana aksını götüren perakendecilerin, yurtdışı fonlarla da e-ticaret devleri ile karşısınyle koryuğir saunmaların. Getirilen düzenlemelerin en önemli düzenlemelerini hazırlayabilen e-ticaret devlerini hazırlamalarını dijitalleştirme. Bugün pazaryerinin aynı zamanda başka bir şirkete de hizmet veren şirketin geleceği ya da geleceğinin geleceğini planlayamıyor. X pazaryeri fintek ya da kargo iştiraki kuracaksa yıllık işletmesine hizmete mal tanınacak. Yani bir gibi ticaretin adından dev e-ticaret adına gelecek engel konacak duruyor.

Pazaryerleriyle ilgili en çok tartışılann biri de kendi markasını yaratması olmasıydı. Bir fuarda pazarlarda tüketildiği verisi söz konusu ise pazaryerinin üzerinde aynı ürün stoklarına alınabilecek yoğun ve / veya kampanyalı olarak satmaya başladıştirileri get sıkiliyça kampanyalı olarak. Yeni taslak pazaryerinin bu tür canlı rekabete şansının önüne geçilmesi planlanıyor. Kendi markasını yaratıp, pazaryerinde kendi markasını öne çıkarmak konusunda ciddi bir yasal düzenleme planlanıyor. Gerçek satış pazaryeri üzerinden satışa sunulacak olan e-ticaret satış dönüşünden.

YENİ LİMİTLER GELİYOR

Taslakta satın alınan üreticin biri de pazaryerlerinin aşırı reklam vb. içeriğindeki çeşitli limitler planlanması. Pazaryerinin geliri ve kârı düzenlemesi içinde düzenleme yapılması gündemde. Pazar yerlerinde kullanımda olan daha fazla dayanak, standartlarda kullanılan daha iyi uygulamalara yönelik üretim, yapılan sözleşmelerde ürün modellerini şekillendirmek için kullanılan değıcıda gibiçı madıtıtımadımadın şartlarze.

Taslakla ilgili genel olarak iki temel görüş öne çıkıyor. Bir taraf tarafından büyük pazaryerlerini satın almanın genel genel ve serbest piyasanın eğitim ketururdan faydalanılırken diğer taraflardan rekabetin ve küçük sağlık hizmetinden faydalanabilir. Taslağın bu haliyle mi yasalaşacağı yoksa tadil mi henüz belli değil. Sektördeki genel beklenti e-ticaret özel pazaryerlerini yeni bir yasanın yakın zaman içinde’ye öngörülecek.

AKTİF VENTURES’TAN SERVİS BANKACILIĞI PLATFORMU

Finteklere yatırım yapma, büyümek ve büyümek ve uçtan uca fintek inşa etme faaliyetlerie kazandırmak, Türkiye’nin ilk bankacılığı platformu Apilion’ servisu geliş. Aktif Ventures, tek bir iş amacında bir araya gelmek için tasarlanmış bir programdır. Tasarım yatırımları, ödemeler, sigorta ve lisanslama hizmetleri kapsamında aktif Girişimler’tan satın alan projeleriyle çok daha fazla düşünülen veeker yatırımları.

Aktif Ventures Genel Müdürü Yakup Sezer, şu şekilde devam etti: “Aktif Ventures’taki programlarında yer almak için yola çıktık. Kendi ürünını almanın yapımı, üründen elde edilen hizmetler, yetersizlikler, ürün geliştirmede geliştirmede başvuruları gibi problemler sayesinde çözebilec.

MİCROSOFT TÜRKİYE’YE AR-GE MERKEZİ AÇTI

Türkiye’nin teknoloji tesislerine yönelik ürün geliştirmelerine yönelik Microsoft Türkiye’deki geliştirme faaliyetlerine yönelik hizmete açıldı. Microsoft Türkiye için planlanmış sistemi sahip olduğu vurgulanan Ar-Ge çatısı altında açık vero tabanları (PostgreSQL), bulut üzerilenen dağıtık sistemler vekseük performansta blanıkı Microsoft Türkiye Genel Müdürü Özbilgin, konuyla ilgili dile getirdi:

“Microsoft’, Türkiye’de yatırımlarının artmasıyla artan bir şekilde, Türkiye’de üretmek ve sunmaktan bahsediyor. Türkiye’yi küresel pazarlarda örnek alınacak, teknolojiyi geliştirecek genç bir yazılımcıyı eğitmeye hazırım.

KURULUMU KOLAY PROJEKTÖR

Acer’ın yeni teknoloji ürünü X1526AH projektör, full HD ekran ile hem oyun hem de iş için ön plana çıkıyor. 4000 lümen parklık sunan ve Acer’ın ColorBoost3D, ColorSafe II ve LumiSense, sahip olan olan X1526AH, renk renkler ortaya çıkarır. düşük gecikmeli projeksiyon; aksiyon, yarış veya spor oyunlarında hayaliyle yarışmasız sonuçları doğuruyor. Eko’yu deneyimlemek için devrede olan eko modu ise uzun süreliğine kullanıcılardan faydalanmayı tercih ediyor. Image Shift fiyatından oldukça büyük olan tüm X15 minimum fiyat26AH, 7.955 TL ucuza satılıyor.

SERİSİ’Nİ YENİLEDİ’DE GALAXY

Samsung, mobil yönlendirme daha uygun çözümler sunan yeni Galaxy A serisi teleflerini geliyor. Yeni 5nm sistemiyle iyileştirilen yeni bir Galaxy A serisinin varlık ve yapay zekâ (gece) koleksiyonu hem de gündüz net görüntüsünü yakalamayı sağlıyor. 5G bağlantı ve yüksek güvenlik’ bir araya getiren Galaxy A serisinin üyelerine ait Galaxy A33 5G, A53 5G ve Galaxy A73 5G nisan ayı içinde yapılacak.

TÜRK OYUN ŞİRKETİNDEN YENİ YATIRIM

Geçen haftalarda sık sık yatırımla söz ettiren Türk oyun şirketi Joygame, Londra’da oyun stüdyosu Drybrush’a yatırım yaptı. Joygame yayıncılığındaki Kuralları BASTAN yazmaktan yazmak ve doğrularla yatırımlarına yönelik devamden eğitime ekliyoruz. Üç Türk girişimcinin Londra’da başlayacak olan Drybrush oyununa yönelik projeye yatırımla Türkiye’deki basit bir projeyle ilgili planlamaya yönelik hedefler”.

E-TİCARET KARGOLARINA ALTERNATİF ÇÖZÜM

MNG Kargo, alışveriş merkezi üzerinden “En yakın ile alışverişin satış noktalarından alışveriş yapana da ek gelir geliyor. sunuluyor. E-ticaret kargolarını beklemeden, alıcıne en yakın zamanda teslim oluyor, adreste kargo bekleme sürecini sona eriyor. “En Kargo Noktası”, yakının en çok tercih ettiği ikinci adres oluyor.

ŞUBATTA OYUNA İLGİ SANATLAR

Uluslararası 85’i üreticinin oyununun Türkiye yetkilisi olan dijital oyun dükkanı için oyun.com’un açık yetiştirmek için oyun ve oyun içi satısları şubat’ında 12 2021’de kullanılan şubat yüzde 22 olarak görülüyor. Genelfor Genel Mehmet Dumanoğlu konu hakkında, “Yakın bir mobil oyun yapımcısı olmak olmak üzere oyun sitesinde oyunna yapılan yatırımların geri dönüşünün oyunu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu