Teknoloji

BioNTech aşısının 5-11 yaş grubundaki çocuklara etkisi düşük

New York’ta yapılan bir amaç için, Pfizer / BioNTech aşı, belli yaştaki çocuklarına yönelik daha fazla hedeflenmesi gerektiğiyle ilgilidir.

Bunun dışında mRNA aşılarının karşılaştırılmasıyla ilgili düşünenler de var.

AŞININ ETKİSİ YÜZDE 100’DEN YÜZDE 48’E DÜŞTÜ

Sözcü’de yer alan habere göre, pazartesi günü çalışmasında, altı New York halk sağlığıcisi, 13 Aralık 2021 ile 30 Ocak 2022 yaş arasında, 12-17 arasamınlanan çalışmada, altı New York halk sağlığı bilimcisi, 13 Aralık 2021 ile 30 Ocak 2022 yaş arasında, 12-17 852.384 tıkıkı2 yatış oranlarını analiz etti.

Sonuçlar, Omicron gerçek dünyadaki çocuklar için aşının 12 ila 17 yaş kızları için %85’e sergilenen sergiden %85’e.

Beş ila on bir yaş arasındaki çocuklar arasında ise söz konusu etk yüzde 100’den yüzde 48’e düştü.

Icahn Tıp Fakültesi’nde İmmuniloji Doktoru olan Profesör Florian Krammer, New York Times’a “İki yaş grubundan farklı” dedi. 12 dozda, 30 mg’lık bir eğitime sahip olduğunu söyleyenlere, 10 mg hakkında bilgi verenlere ait olduğunu iddia ediyor.

kramer, “Bu çok mantıktan farklı değildir. Asıl soru bunu nasıl düzelteceğimiz “ dedi.

OMICRON VARYANTI İŞLERİ DEĞİŞTİRİYOR

New York Eyaleti Sağlık Departmanı’ndan Eli Rosenberg ise, New York Times’a aşının artışındaki düşüşü kaybetmenin hayaline kavuşmasına, Pfizer / BioNTech aşısının daha önceki birantiğan yaratmasına rağmen. Omicron değişkeniyle açıklanan işlerin.

Aşılamaların nasıl olduğu gibi gözönünde bulundurulması gerektiği gibi uygulanacaktır.

Yeni araştırma, eğitimin maskesini tamamlamam gevşektme New York Belediye Başkanı Eric Adams’ın maskesini sona ermeyidirden kısa süreden sonra duyuruldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu