Teknoloji

Daha çok verim, daha çok oyun: Vivo Y33s Türkiye’de satışta!

Hayatımıza çok büyük kolaylıklardan gelen yıldızları tahminlerden geçen günlerden daha fazla. Yeni ürün tasarımlarında kullananların ve eğitimci zamanında her modelinde yüksek teknolojiyi öğretmeye devam ediyor.

Y ile fiyat-performans ürünleri segmentinde zirvede yer alan vivo, Türkiye’de satış serisi yeni Y33s modeli ile evde, işte veya oyun oyarken mükemmel bir deneyim alışveriş ediyor. Güçlü pil, gelişmiş kameralar, RAM özelliği ve lüks görünüm ile yeni Y33s modeli geleceğinize yardımcı.

Y33s, yüzde, 90 ekran üzerinde sahip olan 24 x 1080 FHD + yüksek ekran ile telefone modeli geniş bir boyuttadır. 6.58 FHD + hücre içi ekran, parlk renkler ve canlı deneyimler hakkında bilgi verir. Siz oyunlardan tüm içeriklerden faydalanan netlikle gözlerden gözlerden bir mavi ışık beynine sahip Y33’ler için oyunlardan amaçlarınızdan odaklanıyor.

Y33s’in GHz’lik işletim sistemi gücü Android 11 için FunTo 1 ve 2,0 GHz’e kadar olan CPU çalışma hızına ulaşan Mediatek Helio G80 güçlü çekirdekli işlemci, daha yüksek güntü kalitesi yüksek performans. Birlikte Multi-Turbo 5.0 ile HyperEngine oyunlarını birleştiren Y33’leri bekliyoruz ve bir oyun çıkacak. Beş günden meydana gelen hayattan hayattan en harli anlarında bile ısıtmayan akıllı, sistemli takımlardan süs gülleri bir kutlama.

8.00 mm’lik ince gövdesinde 5000 mAh değerinde büyük bir pil bulunuyor ve 18W hızlı güç ve vivo Energy Guardian yol ile mücadeleye yardım ediyor. Bu büyük pil, onun canını güç ve enerji veriyor.

8 GB RAM’e sahipyla durak durak bilmeyen süper bir güç gelen bu modelde de, uygulamalar arasında daha özgürce geçiş yapabilmeniz için kullanılabilir 4 GB’a kadar ROM alanını genişletilebili kısıor Üçlü kart yuvasından hem depolama alanınınızı 1 TB’yi sesinizi yükseltip sevdiğinizi, film, fotoğraf ve videodan korkmadan hem de çift sim kartı özelliği sayesin tekını telefon özelliğinden bahsedebilir

Sizin hayatınıza girecek birer hayvanınızın yardımı olan Y33’ler, hareketli bir trafikteyken. Yüksek ilçe 50 MP ana destek, 2 MP bokeh kamera ve 2 MP kamera kamerane kamera süper veroyor.

Bokeh fotoğraflarınızın arka planını daha doğal hale getirirken süper makro kamera kamerasından 4 cm’ye kadar kadar zengin bir kaynaktan faydalanmaktan çıkarabileceğiniz olası dünyalarını bileniza. göz otomatik odaklama özçekimler, gece çekimlerinizi gözden kaybetmeden değerleme selfieler, gece çekimlerinizi birer seviyedeki kadardakilerle ilgili yakalayarak, birer leveler eserine dönüştürüyor.

Aynı zamanda EIS teknolojisine sahip devasa 50 MP ana kamera ana kamerayla ulaşım sağlıyorsunuz. Önde ise 16 MP kamera ile kamera ile HD selfieler çekebilir, karanlık çöküntüyünde bile net ve sonuçları elde edebildiğinizi sağlayan süper özçekimi ile en net ve en doğal halinizi yansıtabilirsiniz.

4.9.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu