Teknoloji

Dünyanın en büyük oyun fuarı etkinliği E3, iptal edildi

ABD’de büyük Electronic Entertainment Expo, ya da ünlü adıyla E3, dünyanın en büyük fuarlarından birisi. Çocuklar tarafından yönlendirilen bu fuar, okul tarafından öğrencilerden gelen ziyaretçilerin hayran olduğu bir yıl merakla bekleniyordu.

Ancak Covid-19, yerde olduğu gibi E3’ü de vurmuştu. 2020’de iptal edilen fuar, 2021’de dijital olarak sergisi. Etkinliğin bu sene düzenlenip düzenlenmeyeceği ise merak konusuydu.

WebTekno’da yer alan habere göre; Çevredeki olaylarda, heyecanla beklenebilecek bir şeyle karşılaşabileceğiniz bu senede yüz yüze kalacağınız belirtilmişti. Şimdi ortaya çıkacak olan hikayeler, ortaya çıkacak bir reklamın ortaya çıkmayacağını ortaya koyacaktır.

E3 2022 TAMAMEN İPTAL EDİLDİ

İptal haberi ilk olarak teknoloji Devi Razer’da PR lideri olarak görev yapan Will Powers tarafından paylaşıldı. Twitter’da yapılan paylaşımda, gelen bir e-posta ile E3 2022’nin iptal edildiği bilgisinin alındığı aktarıldı.

Bunun ardından Entertainment Software Association (ESA), resmi bir şey E3 2022’nin iptal edildiği doğruladı:

“Daha açıklamalarımızda E3 2022’de gerçekleşecek olan riskler öncesinde gerçekleşmeyecekti. Bugün den için dijital olarak gerçekleşmeyecek. “

ESA’nın açıklamasına “ yerine gelecek yaz, tüm gücümizi ve kaynaklarımızı yeniden canlanacak olan bu gücümüze ve dijital bir E3’ü adayacağız. 2023’teki fuar, tüm medyayı ve endüstriyi bir araya gelecek formatla etkileşimler deneyimler. 2023’te Los Angeles’tan dört bir umutlara E3’ü sunmak için sabırsızlanıyoruz “ 2023’te ifadelerine yer veren, daha iyi bir şekilde bir ürün olduğunu belirtti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu