Teknoloji

Face ID kullanıcılarının maske takarken iPhone’ların kilidini açmasına izin verilecek

Apple’ın bir iOS yazılımı güncellemesi, maskelerini aşağı çekmekten okuyabilmek için Face ID’yi değiştirecek.

Face ID’deki şule birlikte iOS 15.4 güncellemesi ve beta formundaki ve Bloomberg’e göre Mart ayına kadar geniş kapsamlı bir konaklama bekleniyor. Kilit açma özelliği iPhone ve iPad kullanıcılarına sunulacak.

Apple’ın güncelleme, bu özelliği kullanmak için “katılması” için bir ürün için yaşam kalitesi iyileştirmesi sağlanacak. Bu özellikler, iPhone’un kullanıcıları için kullanmak için “gözden benzer özelliklere sahip olduğunu belirtiyor.

Sürümden önce, kullanıcıların Face ID tanımaması, iPhone’larının birer maskeyle kullanmak için Apple Watch’larda bir araya gelebilir. Ancak, mikron sürüm değiştirme işlemi azaltılkça yerel olarak ayarlanan maskeleri geri çevirin.

“Maskeli Yüz Kimliği”, iOS 15.4 güncellemesi dahil edilecek birkaç eklemeden biridir. En son yama aynı zamanda kullanıcılar arasında dosyaları indirme ve izlemesine veya tek bir klavyede kontrol grubu olarak “Evrensel Kontrol” olarak bilinen sürec.

Güncelleme ayrıca yeni emojiler, ana kolay erişim için bir Apple Card “widget”ının ürettiği ve Apple’ın Safari tarayıcısı için bir yönetim sistemi içerir.

Bloomberg Apple’ın raporunda tutulmakta olan bir iPhone, iPad’inin bir ürününden satın alınmasının beklendiğini bildirdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu