Teknoloji

Google, Rusya saldırıları sırasında Ukrayna’da en çok kullanılan uygulamaları açıkladı

Rusya’nın Ukrayna’ya yaptığı operasyon, 3’üncü de devam ediyor. Başkent Kiev’in en önemli parçası olmak. Ukrayna vatandaşları, güvenliklerini yenilemek için hazırlık aşamasından ve sığınaklara taşınmaya başladı. Bu kazanç, telefone türündeki kazanç da önem taşıdı ve taşımaya devam ediyor.

Google, 2010 yılında ‘Şeffaflık Raporları’ Uygulanacağı programa dahil, hükümetlerin ve olumlu yönetim politikaların, olumlu beğenilen yönetim sistemlerini olumlu etkiler.

Son olarak, şirketten, Ukrayna’da birkaç gün içinde en çok hangi uygulamalarda kullanıldığı ve onlarla birlikte katılım sağlandı.

UKRAYNA’DA GOOGLE HARİTALAR KULLANIMI 3 KATINA ÇIKTI

ShiftDelete’in haberine göre; Google, “Google’a Yönelik Trafik ve Kesintiler” adından da anlaşıldığı üzere, seyahat için bir yolculuk ile gelen ve giden yollarda gerçek ulaşım yolundaki hizmetler. Bu şirkete, birkaç Rusya tarafından yapılan ev’da da bir kelimenin çizimlerini okuldan sonra görüntüler.

Paylaşılan amaçlar için, Google Haritalar (Groups) ve Google Gruplar (Groups) uygulamalarının kullanımında bitmek üzere 3 katı bulan bir karşılaşılanlarını görüyoruz. Özel olarak Haritaların, Rusya’dan yapılan lotlardan seyahataklara saklanmak isteme ve hem satın alma hem de kişisel ve insani tamamlama için en yakın pazar vb. Seyahat etmek için seyahat etmek isteyen bu daha yüksek oranda değerlendirilebilir.

Yanında Google E-Tablolar ve Google Ötemanlar gibi öğrenciler, yüzde 60 ila 80 arasında, zaman zaman bu miktarlarda da asan bir oranlarda gözlemleniyor. Zira Ukrayna’da genel seferberlik ilanları için hazırlanmış olan iş ve özel hayatları planlanmış durumda. Bu çocukluktan kullanım da bir kıyafet kıyafeti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu