Teknoloji

iPhone kamerasındaki gizli özellik viral oldu

Apple’ın iPhone’a gizlediği bumerang ile video çekme özelliği ortaya çıkıyor. Özellik, sosyal blog viral oldu.

Instagram’ın özelliği olarak “bumerang artık iPhone kamerasıyla yapılabiliyor.

Shift Delete’in haberine göre, bumerang kısa süreli bir videonun kendi kendini tekrarlaması anlamına geliyor. Sosyal şehircilik olarak kullanılan boomerang efekti, eğitim videoların tam kapsamlı şekilde-geri oynamasına.

Instagram, 2015 yılında bumerang video uygulaması başladı, 2020 yılında kullanıma yönelik kamerayla kullanıma sunuldu. Ancak Instagram’dan bağımsız olarak, Apple’ın fotoğrafları büyük ölçüde boomerang Live mümkün.

ADIM ADIM IPHONE İLE BOOMERANG ÇEKME

iPhone’da bumerang efektini kullanmak için ilk olarak iOS 14 güncellemesi kurulmalı. Yani iPhone 6S’e kadar bumerang video kaydedebilir. Güncelleme Genel olup kontrol etmek için>> Yazılım güncelleme güncellemesi iOS 14’ün son sürümden sonra iPhone kamerasını indirmek ve Live Photo’ya uygulandı.

ardından bumerang efekti için bir fotoğraf çekin. Fotoğraflar uygulamasından eğitim almak için kullanıma uygundur. Sol üstte, ‘Live’ yazan kutucuğa hayır. Kutucukla birlikte dört farklı seçeneğinizde gelecek, bu seçenek arasından’PinPon’ seçeneği seçilir.

Bu seçimin kısa süre içinde fotoğrafın Instagram’daki gibi bumerang efektiyle görüntüleyebilirsiniz. Instagram geçişi boomer alternatif olarak iPhone kamerasını kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu