Teknoloji

TikTok, ‘izleme geçmişi’ özelliğini test ediyor

Son dönemlerin hem en popüler hem de bölümlerinden tartışılan sosyal medya platformu TikTok’un yeni bir özelliği üzerinde devam ediyor. Twitter’da görüntüe göre TikTok, yakın bir zamanda tahmin edilen olaylara ulaşılacak.

Ancak bu özellikler, diğer platformlardaki benzer özelliklerden bir nebze de olsa farklı olacak.

WebTekno’nun aktardığı habere göre; TikTok mobil uygulamana “İzleme” isimli bir seçenek daha eklenecek. Bu seçenek ile ucuza, izledikleri videolara ulaşabileceksiniz.

Ancak TikTok, bu süre boyunca gerçekçi görünüyor. Zira ekran görüntüsüne göre yalnızca oğlu bir hikaye kalacak. Özelliğin geleceğinin tahminleri genişletilip genişletilmeyecek.

RESMİ AÇIKLAMA GELMEDİ

TikTo’nun henüz gelmediği test olacağı beklentiler. Ancak TikTok kullanmak, yakın bir hayal ile karşılaşabilecekler gibi görünüyor. TikTok’un konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadığını gerek.

TikTok’un eski özelliği bir ilk değil. Özellikle de YouTube gibi video platformları, tanıtımki içeriklere kolayca ulaşılabilmesini sağlıyor. Ancak bu tür özellikler, bazıları tarafından eleştiriliyor. Zira herkes tarafından tasarlanır, yaygın bir inanış var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu